- autor: start, 2011-01-24 17:45
-
Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej ustalił już plan rozgrywek na wiosnę. Runda rewanżowa rozpocznie się 17.04.2011 a zakończy 26.06.2011. W rozwinięciu został zamieszczony szczegółowy terminarz.
Terminarz rozgrywek ligi: A Klasa - Gr.1
RUNDA II
Kolejka: 12 w dniach 2011-04-17
1 | KS Reduta Bisztynek | - | KS Orzeł Stare Juchy | 2011-04-17 | 14:00 | | : |
2 | KS Śniardwy Orzysz | - | KS Fortuna Wygryny Ruciane-Nida | 2011-04-17 | 14:00 | | : |
3 | UKS Start Kruklanki | - | SKS Pojezierze Prostki | 2011-04-17 | 14:00 | | : |
4 | GLKS Salęt Boże | - | LZS Start Kozłowo | 2011-04-17 | 14:00 | | : |
5 | MKS Kłobuk Mikołajki | - | SSIR Pogoń Ryn | 2011-04-17 | 14:00 | | : |
Kolejka: 13 w dniach 2011-04-24
6 | MLKS Czarni II Olecko - Wieliczki | - | MKS Kłobuk Mikołajki | 2011-04-24 | 14:00 | | : |
7 | SSIR Pogoń Ryn | - | GLKS Salęt Boże | 2011-04-24 | 14:00 | | : |
8 | LZS Start Kozłowo | - | UKS Start Kruklanki | 2011-04-24 | 14:00 | | : |
9 | SKS Pojezierze Prostki | - | KS Śniardwy Orzysz | 2011-04-24 | 14:00 | | : |
10 | KS Fortuna Wygryny Ruciane-Nida | - | KS Orzeł Stare Juchy | 2011-04-24 | 14:00 | | : |
Kolejka: 14 w dniach 2011-05-01
11 | KS Reduta Bisztynek | - | KS Fortuna Wygryny Ruciane-Nida | 2011-05-01 | 14:00 | | : |
12 | KS Orzeł Stare Juchy | - | SKS Pojezierze Prostki | 2011-05-01 | 14:00 | | : |
13 | KS Śniardwy Orzysz | - | LZS Start Kozłowo | 2011-05-01 | 14:00 | | : |
14 | UKS Start Kruklanki | - | SSIR Pogoń Ryn | 2011-05-01 | 14:00 | | : |
15 | GLKS Salęt Boże | - | MLKS Czarni II Olecko - Wieliczki | 2011-05-01 | 14:00 | | : |
Kolejka: 15 w dniach 2011-05-08
16 | MKS Kłobuk Mikołajki | - | KS Reduta Bisztynek | 2011-05-08 | 14:00 | | : |
17 | MLKS Czarni II Olecko - Wieliczki | - | UKS Start Kruklanki | 2011-05-08 | 14:00 | | : |
18 | SSIR Pogoń Ryn | - | KS Śniardwy Orzysz | 2011-05-08 | 14:00 | | : |
19 | LZS Start Kozłowo | - | KS Orzeł Stare Juchy | 2011-05-08 | 14:00 | | : |
20 | SKS Pojezierze Prostki | - | KS Fortuna Wygryny Ruciane-Nida | 2011-05-08 | 14:00 | | : |
Kolejka: 16 w dniach 2011-05-15
21 | KS Reduta Bisztynek | - | SKS Pojezierze Prostki | 2011-05-15 | 14:00 | | : |
22 | KS Fortuna Wygryny Ruciane-Nida | - | LZS Start Kozłowo | 2011-05-15 | 14:00 | | : |
23 | KS Orzeł Stare Juchy | - | SSIR Pogoń Ryn | 2011-05-15 | 14:00 | | : |
24 | KS Śniardwy Orzysz | - | MLKS Czarni II Olecko - Wieliczki | 2011-05-15 | 14:00 | | : |
25 | GLKS Salęt Boże | - | MKS Kłobuk Mikołajki | 2011-05-15 | 14:00 | | : |
Kolejka: 17 w dniach 2011-05-22
26 | GLKS Salęt Boże | - | KS Reduta Bisztynek | 2011-05-22 | 14:00 | | : |
27 | MKS Kłobuk Mikołajki | - | UKS Start Kruklanki | 2011-05-22 | 14:00 | | : |
28 | MLKS Czarni II Olecko - Wieliczki | - | KS Orzeł Stare Juchy | 2011-05-22 | 14:00 | | : |
29 | SSIR Pogoń Ryn | - | KS Fortuna Wygryny Ruciane-Nida | 2011-05-22 | 14:00 | | : |
30 | LZS Start Kozłowo | - | SKS Pojezierze Prostki | 2011-05-22 | 14:00 | | : |
Kolejka: 18 w dniach 2011-05-29
31 | KS Reduta Bisztynek | - | LZS Start Kozłowo | 2011-05-29 | 14:00 | | : |
32 | SKS Pojezierze Prostki | - | SSIR Pogoń Ryn | 2011-05-29 | 14:00 | | : |
33 | KS Fortuna Wygryny Ruciane-Nida | - | MLKS Czarni II Olecko - Wieliczki | 2011-05-29 | 14:00 | | : |
34 | KS Śniardwy Orzysz | - | MKS Kłobuk Mikołajki | 2011-05-29 | 14:00 | | : |
35 | UKS Start Kruklanki | - | GLKS Salęt Boże | 2011-05-29 | 14:00 | | : |
Kolejka: 19 w dniach 2011-06-05
36 | UKS Start Kruklanki | - | KS Reduta Bisztynek | 2011-06-05 | 14:00 | | : |
37 | GLKS Salęt Boże | - | KS Śniardwy Orzysz | 2011-06-05 | 14:00 | | : |
38 | MKS Kłobuk Mikołajki | - | KS Orzeł Stare Juchy | 2011-06-05 | 14:00 | | : |
39 | MLKS Czarni II Olecko - Wieliczki | - | SKS Pojezierze Prostki | 2011-06-05 | 14:00 | | : |
40 | SSIR Pogoń Ryn | - | LZS Start Kozłowo | 2011-06-05 | 14:00 | | : |
Kolejka: 20 w dniach 2011-06-12
41 | KS Reduta Bisztynek | - | SSIR Pogoń Ryn | 2011-06-12 | 14:00 | | : |
42 | LZS Start Kozłowo | - | MLKS Czarni II Olecko - Wieliczki | 2011-06-12 | 14:00 | | : |
43 | KS Fortuna Wygryny Ruciane-Nida | - | MKS Kłobuk Mikołajki | 2011-06-12 | 14:00 | | : |
44 | KS Orzeł Stare Juchy | - | GLKS Salęt Boże | 2011-06-12 | 14:00 | | : |
45 | KS Śniardwy Orzysz | - | UKS Start Kruklanki | 2011-06-12 | 14:00 | | : |
Kolejka: 21 w dniach 2011-06-19
46 | KS Śniardwy Orzysz | - | KS Reduta Bisztynek | 2011-06-19 | 14:00 | | : |
47 | UKS Start Kruklanki | - | KS Orzeł Stare Juchy | 2011-06-19 | 14:00 | | : |
48 | GLKS Salęt Boże | - | KS Fortuna Wygryny Ruciane-Nida | 2011-06-19 | 14:00 | | : |
49 | MKS Kłobuk Mikołajki | - | SKS Pojezierze Prostki | 2011-06-19 | 14:00 | | : |
50 | MLKS Czarni II Olecko - Wieliczki | - | SSIR Pogoń Ryn | 2011-06-19 | 14:00 | | : |
Kolejka: 22 w dniach 2011-06-26
51 | KS Reduta Bisztynek | - | MLKS Czarni II Olecko - Wieliczki | 2011-06-26 | 14:00 | | : |
52 | LZS Start Kozłowo | - | MKS Kłobuk Mikołajki | 2011-06-26 | 14:00 | | : |
53 | SKS Pojezierze Prostki | - | GLKS Salęt Boże | 2011-06-26 | 14:00 | | : |
54 | KS Fortuna Wygryny Ruciane-Nida | - | UKS Start Kruklanki | 2011-06-26 | 14:00 | | : |
55 | KS Orzeł Stare Juchy | - | KS Śniardwy Orzysz | 2011-06-26 | 14:00 | | : |