UKS START KRUKLANKI - strona oficjalna

• Aktualności:
  • 2016-08-01 To jest już koniec...
  • 2016-06-11 Kapitulacja
  • 2016-06-08 Podział punktów w meczu z Polonią
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Pojezierze Prostki - MBKS Victoria Bartoszyce 1:0
  • GKS Granica Bezledy - LUKS Wilczek Wilkowo 0:1
  • GKS Cresovia Górowo Iławieckie - LKS Łyna Sępopol 0:3
  • LZS Fala Warpuny - LKS Błękitni Pasym 3:5
  • SKS Novum Szczytno - CWKS Vęgoria Węgorzewo 2:1
  • SRKIS Danpol Knopin - RKS Orlęta Rema Reszel 0:5
  • KS Mazur Pisz - MLKS Czarni Olecko 0:0
  • UKS START KRUKLANKI - MKS Polonia Lidzbark Warmiński 1:1

Zostawili serce, wrócili bez punktów

• autor: start, 2016-03-27 07:32

KS Pojezierze Prostki - UKS Start Kruklanki 4:1(1:1)

Po pierwszym spotkaniu drugiej części sezonu Start może odczuwać spory niedosyt. Dobra gra, ambicja, walka o każdy centymetr boiska i pełne zaangażowanie to obraz meczu w Prostkach. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do UKS-u. O wyniku zadecydował początek drugiej części, gdy UKS w krótkim odstępie czasu stracił dwa gole.

Gospodarze pierwszą bramkę strzelili już w 5. minucie gry po strzale głową z rzutu wolnego. Wysoki pressing Startu spowodował, że gra Prostek ograniczyła się do wybijania piłki. Miejscowi dwukrotnie byli blisko podwyższenia wyniku po bardzo szybkich kontrach. W 40. minucie meczu duma Kruklanek kombinacyjną akcją rozmontowała defensywę Pojezierza i Robert Wasiak ulokował piłkę w siatce. Remis dawał nadzieję na wywiezienie jakże cennych punktów z trudnego terenu.

Niestety brak koncentracji i wydaje się błędna decyzja asystenta sędziego, który nie zasygnalizował "spalonego" sprawiła, że Prostki ponownie wyszły na prowadzenie. Kilka minut później indywidualny błąd w obronie zadecydował o stracie trzeciej bramki. Start potrzebował kilkunastu minut, aby otrząsnąć się po stracie goli. Ataki Kruklanek przybierały na sile z każdą upływającą minutą. W końcówce spotkania UKS stworzył sobie trzy dogodne sytuacje, ale po żadnej piłka nie wpadła między słupki Pojezierza. Gospodarze w doliczonym czasie gry podwyższyli wynik po strzale, które zapewne miało być dośrodkowaniem. Bramkarz Jakub Matuszak nie miał w tym przypadku nic do powiedzenia. Chwilę później Bartosz Duda w walce o górną piłkę został trafiony łokciem w twarz. Efekt - rozcięty łuk brwiowy i trzy szwy założone w ełckim szpitalu.

Coś się buduje, coś się tworzy, powietrze pachnie optymizmem. Wynik nie odzwierciedla gry, ale sama ambicja punktów  też nie przynosi. Zasady są bardzo proste. Wygrywa ten kto strzeli więcej bramek. We wczorajszym meczu to Prostki zgarnęły trzy oczka. Nasi piłkarze skóry łatwo nie sprzedali i wydaje się, że korzystne wyniki są kwestią najbliższych spotkań.

autor: pod-debami01 2016-03-27 20:11:44

Profil pod-debami01 w Futbolowo Komentarz autora "Kibic" został usunięty z powodu wulgaryzmu. Wesołych Świąt :)

autor: ~anonim 2016-03-28 11:08:05

avatar Autor tekstu chyba byl na innym zupelnie meczu.pierwsza bramka padla po rzucie roznym a nie wolnym,przy drugiej nie bylo mowy o zadnym spalonym i gdzie te wasze klarowne sytuacje??"rezerwowy" bramkarz w drugiej polowie moze ze 4 razy mial pilke w rekach.Jesli zdobedziecie gdzieś punkty to bedzie sensacja.

autor: ~oni 2016-03-28 16:02:48

avatar dobrze ze leca do A klasy niedosc ze grac nie potrzfio to jeszcze pisac tez pozdro w seri A

autor: ~i 2016-03-28 16:03:38

avatar to piszcie jak ludzie a nie głupoty

autor: ~j&s 2016-03-28 19:57:49

avatar Pięć nieodgwizdanych celowych zagrań ręką graczy Startu, co najmniej 3 spalone z kapelusza na niekorzyść Pojezierza, co najmniej 2-3 niewykorzystane stuprocentowe sytuacje Pojezierza, nie licząc akcji bramkowej może ze 3 celne strzały Startu, ale bez większego zagrożenia. Rozumiem, że to strona klubowa, ale przydałoby się trochę obiektywizmu w relacji. A twierdzenia o dominacji gości to już w ogóle przejaw zaklinania rzeczywistości, nie pierwszy na Waszej stronie.
Poświąteczne pozdrowienia od kibica Pojezierza.

autor: ~mocarz 2016-03-28 20:49:43

avatar tak jak piszą to i tak grajo

autor: ~TUKSSK 2016-03-30 16:40:01

autor: ~j&s 2016-03-30 19:44:57

avatar Po pierwsze: strona Pojezierza jest nieaktywna. Po drugie, nikt nie twierdzi, że Prostki to czołówka okręgówki- nigdy do tego nie pretendowaliśmy, bo osobowo i finansowo nas na to nie stać. Po trzecie- skoro u nas szału nie ma, to w Waszym przypadku... przemilczę, bo jeszcze ktoś coś źle zrozumie.
Fakt, że jesienią straciliśmy dużo punktów, niejednokrotnie w głupi sposób, szczególnie u siebie, i w związku z reorganizacją rozgrywek będzie nam ciężko utrzymać się w okręgówce. Ale nigdy tego nie ukrywaliśmy, a kiedy było trzeba, na stronie klubowej drużyna, trener i poszczególni zawodnicy byli poddawani krytyce. I to pomimo, że nie mieliśmy dwucyfrówki po stronie straconych bramek.
PS Nie używaj CapsLocka, bo to drobnomieszczańskie jest ;)

Autor: Treść:pozostało znaków:

Treningi

Poniedziałek, Środa, Piątek

godzina 18.30

KS Mazur Pisz - KS Pojezierze Prostki
MLKS Czarni Olecko - SRKIS Danpol Knopin
RKS Orlęta Rema Reszel - UKS START KRUKLANKI
MKS Polonia Lidzbark Warmiński - SKS Novum Szczytno
CWKS Vęgoria Węgorzewo - LZS Fala Warpuny
LKS Błękitni Pasym - GKS Cresovia Górowo Iławieckie
LKS Łyna Sępopol - GKS Granica Bezledy
LUKS Wilczek Wilkowo - MBKS Victoria Bartoszyce

KS Pojezierze Prostki 1:0 MBKS Victoria Bartoszyce
GKS Granica Bezledy 0:1 LUKS Wilczek Wilkowo
GKS Cresovia Górowo Iławieckie 0:3 LKS Łyna Sępopol
LZS Fala Warpuny 3:5 LKS Błękitni Pasym
SKS Novum Szczytno 2:1 CWKS Vęgoria Węgorzewo
SRKIS Danpol Knopin 0:5 RKS Orlęta Rema Reszel
KS Mazur Pisz 0:0 MLKS Czarni Olecko
UKS START KRUKLANKI 1:1 MKS Polonia Lidzbark Warmiński

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

UKS START KRUKLANKI 1:1 MKS Polonia Lidzbark Warmiński
2016-06-05, 16:00:00