Panowie, gdzie wasze "jaja" ?

• autor: start, 2015-11-01 08:27

Bezradny bramkarz Łukasz Żylewicz patrzy jak piłka kolejny raz ląduje w siatce. W tle zrezygnowani obrońcy Startu. fot.http://www.czarniolecko.pl

MLKS Czarni Olecko - UKS Start Kruklanki 8:0(4:0)

Takich meczy w wykonaniu Startu miało już nie być. Wydawało się, że wszyscy odżyli w ostatnich tygodniach. Miała być walka na pełen etat, a większość drużyny przeszła obok meczu. Czy te wszystkie porażki tak wrosły ludziom w głowy, że kolejna nie robi już na nich żadnego wrażenia ? A może nie wszyscy tak samo chcą grać w piłkę w tym klubie ? Takie porażki to wstyd, kompromitacja i hańba dla Kruklanek, które z całą pewnością na to nie zasługują!

W tym meczu zabrakło kilku kluczowych dla zespołu postaci. W Olecku nie zagrali Leszek Żyndul, Tomasz Strzałkowski i Robert Wasiak. Bramkarz Paweł Matejko wciąż narzeka na ból ramienia i od pierwszych minut w bramce wystąpił Łukasz Żylewicz.

Przez pierwsze pół godziny obie drużyny stworzyły sobie kilka dogodnych sytuacji. Po stronie Startu najbliżej szczęścia był Kamil Taraszkiewicz. Strzał "Tarasa" zmierzający w samo "okienko" w sobie tylko znany sposób obronił rosły goalkeeper Czarnych. W końcowych minutach pierwszej połowy wszystko legło w gruzach. Słaba postawa linii defensywnej i bramkarz widmo, który nie komunikuje się z zespołem,  "zaowocowało" utratą czterech goli.

Biednemu wiatr w oczy i po zmianie stron już i tak fatalną sytuację pogorszył arbiter. Sędzia powtarzał m.in. obroniony rzut karny i dodatkowo pokazał Sebastianowi Sochaczowi drugą żółtą kartkę za dyskusję, chociaż w tym momencie Sochacz był kapitanem. Kto w takim razie jak nie kapitan ma zgłaszać protest w imieniu swojej drużyny ?

Późniejsze minuty przywróciły czarne koszmary sprzed kilku tygodni i mecz zakończył się porażką 0:8.

Mecz można przegrać, ale przegrać po walce. Jeżeli po meczu każdy może sobie z czystym sumieniem powiedzieć - Zrobiłem wszystko na co było mnie stać, na boisku zostawiłem litry potu, dałem z siebie 100%, ale rywal był po prostu lepszy -  to taką porażkę zrozumie nawet najbardziej sceptyczny kibic. Jednak jeżeli ktoś wychodzi na boisko bez wiary w zwycięstwo, nie walczy, nie ma przysłowiowych "jaj" to takiej postawy nie tłumaczy nic. Jeżeli ktoś nie wierzy w wygraną to nie powinien zakładać koszulki z herbem Startu bo ten zespół przed laty słynął właśnie z niesamowitej charakterności. Nigdy się nie poddawaj i walcz do utraty tchu jeżeli to kochasz! Kilka osób nie "pociagnie" w pojedynkę drużyny. Potrzeba zgranego kolektywu. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!  Trzeba zmienić swoją mentalność, albo przestawić się tylko na orlikowo-halowe granie. Dziękuje. Do widzenia.

Łukasz Żylewicz, Tomasz Rucki, Mateusz Dębek, Kamil Rengel, Bartosz Duda, Sebastian Sochacz, Miłosz Karbowski, Rafał Panaś, Kamil Brudzyński, Robert Hejka, Kamil Taraszkiewicz

Marek Pawlik, Paweł Matejko, Daniel Łydziński, Tomasz Osieczko, Maciej Klochowicz

45. minuta - Tomasz Osieczko -> Kamil Taraszkiewicz

70. minuta - Maciej Klochowicz -> Kamil Brudzyński

75. minuta Daniel Łydziński -> Kamil Rengel

78. minuta Marek Pawlik -> Rafał Panaś

autor: ~Vegan 2015-11-01 22:43:12

avatar Jak nic brakuje Dawida Klisza.

autor: ~olecko 2015-11-02 11:00:54

avatar Obroncy (15 i 24 )- tragedia - okreslenie tylko delikatne

autor: ~... 2015-11-06 13:31:12

avatar a jeszcze na koniec Pisz ajajaj

autor: ~16 KOLEJKA: 2015-11-08 15:09:43

avatar Mazur Pisz 4:3 Start Kruklanki

autor: ~anonim 2015-11-08 18:00:25

avatar Hahahaha znowu w dupę. Żal mi Was, myśleliście że zmienicie trenera i będziecie wygrywać?? Zmieńcie całą drużynę to może coś wygracie.

autor: ~kibic 2015-11-08 21:06:08

avatar przyjdz i pokaz co umiesz osrańcu. Wogole umiesz cos robic ? Jestes w czyms dobry? Bo zazwyczaj goscie z takimi gimnazjalnymi komentarzami to spasione świnie, ktore tylko pija pod sklepem. A START GRAC! Powodzenia !

autor: ~KS 2015-11-08 22:38:17

avatar Gościu nie widziałem tego spotkania ale przegrać 3do4 z pretendentem do awansu to nie wstyd tym bardziej,że Start dostawał nie takie baty .Jak widać UKS powoli zaczyna coś budować i życzę im tego.Wierzę,że już niedługo wróci na salony.😈TYLKO UKS START KRUKLANKI😈.A ty anonimie uważaj bo sam w dupę dostaniesz i to z podwójną siłą.ŻEGNAM!!!