Aktualności

O włos od totalnej kompromitacji

• autor: start, 2014-05-11 18:14

UKS Start Kruklanki - LZS Fala Warpuny 1:1(0:1)

O włos od totalnej, ale to co wydarzyło się w niedzielę na boisku w Kruklankach i tak śmiało można nazwać kompromitacją! Wymęczony remis w doliczonym czasie gry to nie jest coś na co czekali kibice w Kruklankach.

Goście już w piątej minucie przeprowadzili błyskawiczną kontrę prawa stroną po której strzałem z ostrego katą po długim słupku Fala prowadziła 1:0. Nie wiele brakowało żeby Warpuny podwyższyły wynik, ale zawodnikowi przyjezdnych zabrakło zimnej krwi pod bramką Mateusza Bystrzyckiego. Start próbował odrobić straty. Strzał Krzysztofa Ostrowskiego minimalnie minął prawy słupek bramki gości. Kilka minut później Robert Hejka nie potrzebnie przyjmował piłkę na piątym metrze przed bramką goalkeepera Fali i nie zdołał wpakować jej do siatki. Do przerwy 0:1.

Przerwa w grze nie przyniosła zmiany sytuacji na boisku. Start coraz groźniej atakował, ale w tych akcjach brakowało dokładności. Wiele akcji było z przypadku, to nie były wypracowane i wytrenowane sytuacje bramkowe. Krótko mówiąc Start bił głową w mur. Goście ograniczyli się tylko do kontrataków. Dopiero w doliczonym czasie gry po rzucie rożnym Kamil Kłak strzałem głową doprowadza do wyrównania.

Remis znacznie oddala zawodników Startu od wizji gry w okręgówce, ale z taka grą kolejny już rok można zmarnować cały trud i pracę wykonaną jesienią. Podobno nic dwa razy się nie zdarza...a w Kruklankach co roku na wiosnę to samo...

Skład:

Mateusz Bystrzycki, Tomas Strzałkowski , Krzysztof Ostrowski, Karol Łydziński, Marcin Łobodziński, Tomasz Rucki, Leszek Żyndul, Kamil Kłak, Robert Hejka, Kamil Taraszkiewicz, Miłosz Kołodziejczyk