Aktualności

Falstart

• autor: start, 2009-08-23 16:19

UKS Start Kruklanki - Hetman Baranowo 2:4(2:3)

Pierwszy mecz nowego sezonu miał być ukoronowany pewnym zwycięstwem. Przed meczem zdjęcie w nowych strojach, oficjalne pożegnanie starego zarządu i wręczenie im pamiątek, nawet pogoda dopisała. Spotkanie rozpoczęło się od ataków z jednej jak i z drugiej strony jednak pierwsze słowo należało do gości, którzy już w 5. minucie gry otworzyli wynik. Niefortunnie z "piątki" wybijał piłkę Kamil Taraszkiewicz, futbolówka trafiła wprost pod nogi rywala, który slalomem minął naszych 3 zawodników i kopnął do bramki. 7 minut później piłkę po dośrodkowaniu otrzymał niekryty zawodnik przyjezdnych i w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie pozostawił żadnych złudzeń kierując piłkę do siatki. Parę minut później kontuzję złapał Piotrek Załuski i musiał opuścić plac gry. Na boisko wszedł Jarosław Hnatiuk, który miał wzmocnić naszą linie ataku. W 25. minucie ładnie dośrodkowywał Sebastian Sochacz, wprost na głowę Kamila Kłaka, który nie zmarnował okazji i dał nadzieje na korzystny wynik. Jednak 13 minut później po błędzie obrony Start stracił kolejną bramkę. Piłkę, niczym rasowy napastnik, do własnej bramki skierował Kamil Taraszkiewicz. Jednobramkowy kontakt został przywrócony w 41. minucie. W pole karne wbiegł Jarek Hnatiuk, dograł po ziemi do Kamila Czuraka, a ten nie mógł tego zmarnować i do przerwy mieliśmy wynik 3:2 dla gości. 3 minuty po rozpoczęciu drugiej połowy przyjezdni mieli świetną okazję do strzału zza szesnastki. Mur ustawiony, piłka na miejscu, sędzia gwizdnął no i zawodnik gości uderzył nie do obrony. Wynik 4:2 jednak do końca jeszcze wiele czasu, więc w drużynie zapanowała pełna mobilizacja i zawodnicy wzięli się do roboty skutkiem tego było wiele sytuacji i w końcu rzut karny. 75 minuta i 4:3 byłoby jeszcze stratą do odrobienia, jednak Daniel Kowalczyk trafił w słupek, a dobitka nie przyniosła już żadnych korzyści. Do końca próbowaliśmy odrobić straty jednak wynik nie uległ zmianie.

Bramki: Kłak 25', Czurak 41'

Skład: Ducki, Taraszkiewicz, Dzienis, Dmytryszyn, Załuski(Hnatiuk), Poniatowski(Hejka,Kalinowski), Sochacz, Kowalczyk, Czurak, Płaczek, Kłak

autor: ~anonim 2009-08-21 15:38:05

avatar trzeba najpierw grac a nie tylko "jebac jebac PZPN" jezeli bedzie dobra gra to nie bedzie trzeba tego spiewac. A jakby sedzia "nawet" przychylałby sie do drugiej druzyny to jakbyscie grali dobrze to i on nic by nie zrobił. A tymi przyspiewkami pogarszacie tylko sytuacje. Ale to juz wasza rzecz Róbcie tak dalej a na pewno daleko zajdziecie. PZDR dla tych śpiewaków, bo tylko to potrafia spiewać.

autor: ~kibic 2009-08-22 15:22:28

avatar Ty anonim te morały to sobie zachowaj dla siebie i nie oceniaj Nas. A jakbys chciał wiedzieć to "jebać PZPN" dotyczy całej sytuacji w polskiej piłce i PZPN. Następnych swoich złotych myśli nie wypisuj już na tej stronie.

autor: ~anonim 2009-08-22 20:27:49

avatar Wilkowo - Olecko II 4:0

autor: ~anonim 2009-08-22 20:42:34

avatar wilczek-rominta 4-0!!!!

autor: ~UKS 2009-08-22 21:06:38

avatar Ty anonim wy macie chociarz druzyne????? Albo kibiców????// I jak masz cos do śpiewaków to wypierdalaj z tej strony KUMASZ......

autor: ~UKS 2009-08-22 21:08:50

avatar

Wygramy z BARANAMI 4-0      & nbsp;     Kłak2....STASIU1..,,LEON1...HEJAS1...... .

autor: ~UKS 2009-08-22 21:10:01

avatar

IIIIIIIIIIIIIIIIiiiiiiiii   kibice jedną Strzela     KTo wygram Mecz UKS kto UKS KTO UKS UKS UKS

autor: ~anonim 2009-08-22 21:29:54

avatar ciekawe jak tam z kartkami za poprzedni sezon ? ja na miejscu Hetmana sprawdzałbym Start

autor: ~Fryzjer 2009-08-22 21:42:42

avatar Dużo zawodników ma czerwo!!! bedzie walkower :D

autor: ~anonim 2009-08-22 23:22:58

avatar sprawdzajcie ile chcecie cioty

autor: ~trener_ P.B.M 2009-08-23 11:40:42

avatar Powodzenia Pany. Reprezentacja z Bań  już się wybiera na mecz do KruklanekNie ważne jaki wynik ważne aby o jedną bramkę więcej strzelił Start i doliczył 3 pkt na dobry początek

autor: ~benchaker 2009-08-23 17:09:19

avatar zimne oceny z mojej stronyducki - na pierwszy mecz ok przy żadnej nic nie miał do powiedzeniataraszkiewicz - mecz beznadziejny z takim stoperem to bedziemy się bronić przed spadkiem. Mecz beznadziejny w jego wykonianiuDzienis - swój poziom nie da się nauczyć grać w piłkę jak zaczyna się w wieku 21 lat. Mecz fatalny w jego wykonianiuDmytryszyn - bez komentarza. Leon jak potrenuje będzie grał ok. Mecz słaby w jego wykonaniuZałuski - mecz fatalny 0 dokładnych podań jak by się bał grać. Hnatiuk - poza asystą i wyrobieniem karnego nic ciekawego nie pokazał, poszarpał jak to mielo.

autor: ~kibic 2009-08-23 17:09:47

avatar mnie bardzo cieszy taki wynik  : )

autor: ~anonim 2009-08-23 17:17:58

avatar

Poniatowski - słaby mecz mało dokładnych podań przy 3 bramce nie on zepsuł tylko taraszkiewicz nie umie ustawić obrony. Jeszcze duzo meczy i się rozegra. Hejka - jeszcze po imprezie. Nie chcemy najebanych ludzi u siebie. Kalinowski - młody człowiek który się uczy. Sochacz - walczący na srodku dobry zawodnik aby nie gadał. Kowalczyk - szkoda nie wykożystanego karnego. napewno zawodnik z 3 ligi w środku powinien zaskakiwać doświadczeniem. Głowa do góry jeszcze pokażesz na co Cię stać. Czurak - malutki kryzys w jego karierze jeszcze się rozegra i bedzie grał dziś poza bramką słabo. Płaczek - na artura można liczyć ale nie dziś słaby mecz widziałem go w lepszej dyspozycji wiadomo jeden co ma prawdziwą rodzine 2 dzieci i 3 w drodze. GRATULACJE ARTUR. Kłak - poza bramką niczego nie pokazał potrafi pociągnąć drużyne do przodu ale nie dziś. słaby mecz nie w jego stylu

autor: ~anonim 2009-08-23 17:28:14

avatar UKS brawo za typ 4 bramki były tylko nie w tą stronę gratulacje dla HETMANA

autor: ~kibic 2009-08-23 20:06:38

avatar Myśle że będzie dobrze bo gorzej niz dzisiaj to juz chyba być nie może. Zero zgrania i wychodzi brak treningów. Szkoda wogóle gadać.....Lepiej zapomnieć o tym meczu(Padaczce)

autor: ~anonim 2009-08-23 21:31:01

avatar będzie o wiele gorzej jak zaczną się mecze z lepszymi drużynami tj. Mikołajki , Wilkowo wtedy dopiero dostaniecie baty.

autor: ~anonim 2009-08-24 10:10:43

avatar moim zdaniem gdyby grał jerzy by wygladało to lepiej bo on potrafi ustawic druzyne i jest zgrany z zespołem . A.Ducki zrobił to co mogł . Start i tak bedzie sie liczył w tej lidze

autor: ~kibic 2009-08-25 10:09:32

avatar Dobre dobre. To i ja coś napisze:  Nigdy tak nie graliśmy bo i Nigdy nie chcieliśmy tak przegrywać :D

autor: ~piłkarz 2009-08-25 21:42:41

avatar ten cwaniaczek, który opisuje fatalną grę piłkarzy to niech sam wejdzie na boisko i pokaże co potrafi!!!

autor: ~Prostek 2009-08-26 00:09:08

avatar Przegraliście końcówkę poprzedniej ligi przez zwaloną psychę.Widzę, że teraz zagotowaliście się już na wstępie. Jak wy się utrzymacie ?Wydminy czekają na derby z wami.

autor: ~do piłkarza/do prostaka :))) 2009-08-26 00:32:21

avatar

a co może nie ma racji?

ty prostek z porzednim sezonem to może masz racje ale nie zapomonaj że w tamtym sezonie też na początku przegraliśmy pierwszy mecz a walczyliśmy do końca o awans tak więc nie kozać bo może się okazać że wy będzieci jeżdzili do wydmin

autor: ~anonim 2009-08-26 00:39:47