Pogoń Ryn - START KRUKLANKI  2:2  (0:0)

Skład : Piniaha- Traczyk- Dzienis- Fedyk - Załuski - Poniatowski - Sochacz- Dmytryszyn - Fiedziukiewicz -Czurak -Kłak

Rezerwowi:  Skrypoczko , Macko , Maciaszczyk, Bulko,

Zmiany: Fiedziukiewicz - Maciaszczyk ( 70 ) , Poniatowski- Bulko ( 75 )

Bramki:  1:0 - Parciński (65 ) , 2:0 -Marzec ( 74) , 2:1 -Sochacz (83) , 2:2 - Kłak ( 88)

Na meczu w Rynie trener Jacenty Makałus do dyspozycji miał 14 zawodników.  W porównaniu do ostatniego meczu na boisku w zamian za nieobecnego Tomasza Strzałkowskiego zagrał Marcin Fedyk, w pomocy  od początku grał Jakub Poniatowski.

Początek spotkania należal do gospodarzy którzy przeważali w pierwszych minutach meczu, jednak wszystkie akcje było rozbijane przez naszych zawodników. Gra rozgrywana była przeważnie w środku boliska, zawodnicy obydwu ekip się nie oszczędzały, dochodziło do wielu starć . W pierwszej połowie kibice nie zobaczyli jednak żadnych bramek.

Na drugą połowę drużyna Startu wyszła w niezmienionym składzie. Od początku nasi zawodnicy ruszyli do ataku chcąc zdobyć jak najjszybciej bramkę. Bardzo bliski szczęśćcia był najlepszy strzelec naszej drużyny K.Kłak jednak jego uderzenie w ostatniej chwili zablokował obrońca gospodarzy.   Strzałem z dystansu próbował pokonać bramkarza pogoni jeszcze A. Dmytryszyn jednak jego strzał minimalnie minął słupek bramki. Co nie udało sie naszej drużynie udało się gospodarzą którzy w 65 mniucie spotkania objeli prowadzenie. Po wrzutce z narożnika szesnastki zawodnik gospodarzy bez najmiejszych problemów umieścił piłkę w naszej bramce. Nasza drużyna dążyla do wyrównania, jednak to w 74 gospodarze mogli cieszyć się ze zdobycia drugiego gola w meczu. Kiedy  kibice pogoni zaczeli juz świętować zdobycie 3 punktów, w 83 minucie S.Sochacz bezpośrednio  z rzutu rożnego zdobył bramkę dla naszej druzyny, ten sam zawodnik 5 minut później wykonywal rzut wolny, dośrodkował mocną piłkę w pole karne niepewna interwencja bramkarza i K. Kłak zdobył drugiego gola dla Startu. Sędzia doliczył 3 minuty mimo kolejnych ataków nie zdołaliśmy juz zmienic wyniku meczu. Derby powiatu Giżyciego zakonczyły się podziałem punktów.