dzisiaj: 44, wczoraj: 267
ogółem: 2 103 208
statystyki szczegółowe
Sparingi rywali
Już w najbliższy weekend ruszają rozgrywki I grupy A-klasy. Wszystkie drużyny z niecierpliwością czekają już na pierwszy gwizdek sędziego. Okres zimowy trwał bardzo długo, w tym czasie zespoły rozgrywały mecze sparingowe. W rozwinięciu można się zapoznać z wynikami poszczególnych klubów w meczach kontrolnych okresu przygotowawczego.
Pojezierze Prostki – Czarni Olecko 6:3
Pojezierze Prostki – Płomień Ełk(junior) 1:2
Pojezierze Prostki – Mazur Ełk(junior) 2:3
Pojezierze Prostki – Warmia Grajewo(junior) 8:1
Pojezierze Prostki – Mazur Ełk 1:8
Pojezierze Prostki – Mazur Pisz 10:1
Pojezierze Prostki i Wigry II Suwałki 5:2
Bilans Pojezierza Prostki:
4 zwycięstwa
3 porażki
MKS Ruciane Nida – Orlęta Reszel 0:3
MKS Ruciane Nida – Mazur Pisz 6:1
MKS Ruciane Nida – Fala Warpuny 5:0
MKS Ruciane Nida – MKS Szczytno 9:0
MKS Ruciane Nida –Mazur Pisz 1:3
MKS Ruciane Nida – Żagiel Piecki 8:3
MKS Ruciane Nida – Hetman Baranowo 4:3
MKS Ruciane-Nida – Żagiel Piecki 6:0
Bilans MKS Ruciana Nida:
6 zwycięstw
2 porażki
Śniardwy Orzysz – Varsovia Warszawa(junior) 2:3
Śniardwy Orzysz – Mamry Giżycko 1:3
Śniardwy Orzysz – Kowalak Kowale Oleckie 10:0
Śniardwy Orzysz - MOSiR Kętrzyn 7:2
Śniardwy Orzysz – Vęgoria Węgorzewo 3:2
Śniardwy Orzysz – Mazur Ełk 3:3
Śniardwy Orzysz – Wilczek Wilkowo 1:3
Śniardwy Orzysz – Znicz Biała Piska 0:4
Śniardwy Orzysz – Olimpia Miłki 6:2
Bilans Śniardw Orzysz:
4 zwycięstwa
4 porażki
1 remis
Mrągowia II Mrągowo – Wilczek Wilkowo 2:2
Mrągowia II Mrągowo – Fala Warpuny 3:2
Mrągowia II Mrągowo – MOSiR Kętrzyn 1:6
Bilans Mrągowi II Mragowo:
1 zwycięstwo
1 porażka
1 remis
Jurand Barciany – Wilczek Wilkowo 3:0
Jurand Barciany – MOSiR Kętrzyn 2:0
Bilans Juranda Barciany:
2 zwycięstwa
Mazur Wydminy – Czarni Olecko 0:6
Mazur Wydminy – Kłobuk Mikołajki 2:1
Mazur Wydminy – Mamry Giżycko 1:10
Mazur Wydminy – Olimpia Miłki 3:4
Mazur Wydminy – Start Kruklanki 0:6
Bilans Mazura Wydminy:
1 zwycięstwo
5 porażek
Reduta Bisztynek – Tęcza Biskupiec 3:4
Reduta Bisztynek – MOSiR Kętrzyn 0:4
Reduta Bisztynek – Orlęta Reszel 2:2
Bilans Reduty Bisztynek
2 porażki
1 remis
Salęt Boże – MOSiR Kętrzyn 2:1
Salęt Boże – MOSiR Kętrzyn 2:6
Salęt Boże – Fala Warpuny 4:2
Bilans Salęt Boże
2 zwycięstwa
1 porażka
Olimpia Miłki – Mazur Wydminy 4:3
Olimpia Miłki – Start Kruklanki 1:7
Olimpia Miłki – Śniardwy Orzysz 2:6
Bilans Olimpii Miłki
1 zwycięstwo
3 porażki
MKS Szczytno – Błękitni Pasym 1:5
MKS Szczytno – GKS Dzwierzuty 2:1
MKS Szczytno – MKS Ruciane Nida 9:0
MKS Szczytno – Zryw Jedwabno 4:0
Bilans MKS Szczytno
2 zwycięstwa
2 porażki
Treningi
Poniedziałek, Środa, Piątek
godzina 18.30
Najbliższa kolejka 29 | ||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 28 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Liga Okręgowa » Grupa 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
UKS START KRUKLANKI | 1:1 | MKS Polonia Lidzbark Warmiński |
2016-06-05, 16:00:00 |
||
oceny zawodników » |
GMINA KRUKLANKI
"PHU PAL-GAZ"
ŁUKASZ BIŁYK
GASTRONOM MIKUŁA Sp.J.
PENSJONAT "ŻABIE OKO" ANNA I ŁUKASZ GORBACZ
"ZPHU PLASTMET" KRZYSZTOF KWOLIK
"JAR-BUD" KRUKLANKI JAROSŁAW JĘKSA
|